Leden 2010

nějaké otázky?

30. ledna 2010 v 18:00 | kajikuli |  Otázky???????

máte dotaz? pište sem do téhle rubriky "Otázky???????"


ASI...

30. ledna 2010 v 17:53 | kajikuli

asi skončim pište pls........


lyžování

25. ledna 2010 v 16:27 | kajikuli |  GALERIE

http://www.hornirokytnice.cz/im/lyzovani.jpghttp://www.skimosty.cz/zima/obrazky/lyzovani_m.jpghttp://www.bodlinka.dkanet.cz/hlavni_foto/lyzovani.jpghttp://album.ttnz.cz/album/d/72192-2/lyzovani.jpghttp://www.novehamry.cz/foto/lyzovani.jpgLYŽOVÁNÍ JE SUPERhttp://img.ihned.cz/attachment.php/810/18499810/istuBDEFGHJKMOjkl6PcdefhryzT9AVm/snove-lyzovani.jpghttp://www.novehamry.cz/foto/lyzovani.jpghttp://www.skolenivraji.cz/Fotky/Fotogalerie/Zima/lyzovani.jpghttp://www.penzionpavel.cz/img/skiklub-su.jpghttp://top.valassko.cz/images/new-foto/lyzovani-grun.jpghttp://www.belov.cz/info/media/my/20060122-lyzovani.jpghttp://www.skolenivraji.cz/Fotky/lyzovani.jpghttp://www.reklamu.cz/images/lyzovani.pnghttp://www.pensionmarie.cz/data/mod_redaction/13/pict/small-hochlanovka.jpghttp://www.secura.cz/img/skiing_x2.jpg


super lyžování

25. ledna 2010 v 16:21 | kajikuli |  TYPY NA VÍLETY

ahoj

Mám pro vás super typ na výlet můžete se podívat na jejich Webowé stránky a tam najdete spoustu táborů a zájezdů pro rodiny!!!


já tam jedu 8.3.2010 na tábor ale přijedu tam už v neděli(7.3.2010) protože tam měli napsané že osmého v deset hodin tam máme být ale ti kdo mají rodiče co musejí jít do práce tak tam mají přijít už v neděli večer!!!!!


obrázkoví příběh

4. ledna 2010 v 11:42 | kajikuli |  příběhy
prosím utrhni mi tyTřešně,volá na mne ségra. Ale najednou mi zazvoní bubcz a já ho jdu zvednout. "dobrý den tadyvodafone... rači jsem to típla ale stejně je to divný já mám přeceO2. "no tááák co bude stěmaTřešně volá nedočkavě ségra, a tak rači jdu a utrhnu je a najednou ááááá tak se otočim a ségra kouká na hnusnýhoyyy14 jak leze po týTřešně. fuj ten je hnusnej říká tak jí ho s tý třešně sundám a když se kouknu na tik tak řeknu rychle musíme jít domekhouse. domekhouseuž čeká máma a říká mi běž nakrmithi a pojď se najíst dneska mámeuzenka. Když dojíme jdem se s ségrou koukat naILH TV a potom jdem vybrat...máma si dár a my si dáme tyTřešně.Druhý den jdem do školy ale já nejdu na první hodinu protože jdu k doktorovi a ten mi dá inekce docela to bolí.ve škole máme hodně předmětů ale nej je tělák děláme tam>27<a taky>30<když hrajem fotbal tak mámeBystrice.máme taky přírodovědu a tam se učíme okyti a ohoi .O přestávce si dámjablíčko a potom si dojdu nailhanek WC někdy dojdewca to je blbí. Doma pak hraju nakytarauž jsem byla i na mistrovství světa ve hře nakytaraa vyhrála jsemPohár. moje ségra hraje jenom naILH Pca vždy si všechno musí uložit nadisketa.Večer jdeme spát venku krásně svítístar smile a nám se hezky spí.

soutěž

4. ledna 2010 v 10:58 | kajikuli |  soutěže

mám pro vás soutěž!

pod mnou vybraný článek umístím tohoto smajlíka (tenhle neplatí) a vy když ho uvidíte tak napíšete do komentek pod ten článek mám ho! a ten první dostane dipom

počet smajlíků je nekonečný


nový rok

4. ledna 2010 v 10:54 | kajikuli

hurááááá je tu nový rok my jsme si ho doma moc na tneužili protože jsme byli všichni nemocní ale něco jsme vypálili a potom koukaly na telku a druhej den jsme byli na velkém hřišti (fotbalovém) a tam byl ohňostroj tak sme tam koukaly ale jinak je fajn že už je novej rok.